Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1458
Stary 23.08.2009, 20:40
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Po drugo, trener Zieliński nadaje się tylko do czyszczenia butów Smoodzie. On budował "ekipe" przez 3 lata, wie co i jak, oraz kogo i na jaką pozycję ustawić. Zieliński najwidoczniej nie ma pomysłu na meszka.
Może nie tyle nie ma pomysłu co zmienił styl gry drużyny. Widać to choćby po zmianie ustawienia. Sęk w tym że jak widać nie odbywa się to bez bólu. Pozatym stracili mózg druzyny a kilku piłkarzy obniżyło loty.

Za tydzień zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Gramy można powiedzieć z viceliderem, u nas może zabraknąć naszego najwartościowszego zawodnika w drużynie ( 4 asysty i 1 bramka Pawła do tej pory ). Jak dla mnie mecz kolejki.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując