Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15650
Stary 23.08.2009, 20:18
Tylko, że Brożek na dobrą sprawę nigdzie się nie sprawdził. Król strzelców ligi polskiej to raczej marne referencje. Więc za co mieliby mu płacić te miliony ? Oni go biorą a nóż się sprawdzi, a nie jako podstawowego zawodnika. ( No o ile go na prawdę kupią )

PS. Śmieszna sytuacja, ale wg mnie on jest opcją rezerwową dla Kalu Uche, gdyby Almeria nie zmiękła. Bo na razie oficjalnie Kalu nie jest zawodnikiem Fulham.
Ostatnio edytowane przez tofik : 23.08.2009 o godz. 20:24.
..
Odpowiedz cytując