Tylko, że Brożek na dobrą sprawę nigdzie się nie sprawdził. Król strzelców ligi polskiej to raczej marne referencje. Więc za co mieliby mu płacić te miliony ? Oni go biorą a nóż się sprawdzi, a nie jako podstawowego zawodnika. ( No o ile go na prawdę kupią )
PS. Śmieszna sytuacja, ale wg mnie on jest opcją rezerwową dla Kalu Uche, gdyby Almeria nie zmiękła.

Bo na razie oficjalnie Kalu nie jest zawodnikiem Fulham.