adamd303 napisał(a):

Czyli uważasz, że zburzenie trybun D i E i postawienie całego stadionu od nowa stadionu kosztowałoby nas mniej, niż obecny koszt stadionu. Taa ...
Proszę odnieś się do tego, a nie opowiadaj o tym jak to fajnie byłoby mieć stadion inny niż powstaje.