Cytat:
|
Wisła ustaliła z Fulham warunki sprzedaży Pawła Brożka. Do środy Anglicy mają dać odpowiedź, czy zapłacą 2,5 mln euro za króla strzelców polskiej ligi. - Paweł jest blisko zmiany klubu - przyznaje trener Maciej Skorża. W Wiśle jej najlepszy napastnik zarabiał około 180 tys. euro rocznie, w Anglii mógłby dostać nawet trzy razy tyle.
|
Żródło:
sport.pl
Jeżeli dziennikarza nie poniosła wyobraźnia, to Paweł nie powinien iść do Fulham. Po prostu zmarnuje sobie w ten sposób karierę. Jak sam się nie szanujesz, to inni też nie będą. W Anglii za 600 tyś. euro to może grać młodzik albo rezerwowy beniaminka, a nie napastnik solidnego klubu. Jeżeli Brożek nie wypaliłby od pierwszego, czy drugiego meczu, to działacze Fulham bardzo szybko bez bólu odesłaliby go na trybuny.