|
Musimy pilnować zdobytej przewagi, po czterech meczach te 5-6 punktów to wcale nie tak dużo. Trzeba odjeżdżać teraz, póki amika gra we wronakch, póki mamy niezły terminarz...
Oby tylko na sobotnią formę drużyny nie wpłynęło zamieszanie wokół Brozia...
|