Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 23.08.2009, 18:45
Musimy pilnować zdobytej przewagi, po czterech meczach te 5-6 punktów to wcale nie tak dużo. Trzeba odjeżdżać teraz, póki amika gra we wronakch, póki mamy niezły terminarz...

Oby tylko na sobotnią formę drużyny nie wpłynęło zamieszanie wokół Brozia...
Odpowiedz cytując