Blaszczu16 napisał(a):

Warto wspomnieć, że będzie to mecz dwóch niepokonanych jeszcze w tym sezonie drużyn. Mam nadzieje że po tym meczu w lidze będzie tylko jeden klub któremu jeszcze nikt nie dał rady, chyba nie muszę pisać który
|
w dodatku Jagiellonia to drużyna, ktora zaraz po Wisle ma nie tylko najwięcej zdobytych punktów, ale i najlepszą różnicę bramek; Wisła +9, Jaga +5.
Uważać tez należy na Marko Reicha, swietnie radzi sobie w ofensywie.
Myśle, jednak, że trzy punkty zostaną w Sosnowcu...
