Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.08.2009, 18:28
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Warto wspomnieć, że będzie to mecz dwóch niepokonanych jeszcze w tym sezonie drużyn. Mam nadzieje że po tym meczu w lidze będzie tylko jeden klub któremu jeszcze nikt nie dał rady, chyba nie muszę pisać który
w dodatku Jagiellonia to drużyna, ktora zaraz po Wisle ma nie tylko najwięcej zdobytych punktów, ale i najlepszą różnicę bramek; Wisła +9, Jaga +5.
Uważać tez należy na Marko Reicha, swietnie radzi sobie w ofensywie.

Myśle, jednak, że trzy punkty zostaną w Sosnowcu...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując