Wyświetl pojedynczy post
<wislak88>
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4117
Stary 23.08.2009, 18:26
Na superpucharze stało z 10 toi-toiów. Może dlatego że byliśmy na sektorze Zagłebia. Ale ten toi-toi za to nowoczesny był zupełnie inny niż nasze.
Odpowiedz cytując