Temat
:
[5. Kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 29 sierpnia, 16:00
Wyświetl pojedynczy post
cebulka997
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Ruda Śląska / Gliwice
Offline
#
11
23.08.2009, 18:10
Przez obrone Marcelo - Głowacki sie nie przedrza
;] w walkach o gorne pilki szans nie beda mieli bo Franek i Grosik sa niscy;]
GURNY
ŚLUNSK
cebulka997
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cebulka997
Znajdź inne posty napisane przez cebulka997