Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 23.08.2009, 18:08
Mecz napewno nie będzzie łatwy. Jaga dość mocno się rozpędziła i napewno tanio skóry nie sprzeda. Przede wszystkim trzeba będzie uważać na duet Frankowski - Grosicki. Nieźle zaczął też grać brazylijczyk Bruno.
My musimy przede wszystkim poprawić skuteczność, bo w meczu z Arką nie wyglądało to najlepiej.
Odpowiedz cytując