|
ktos napisał ze na forum pejsow jest euforia.
spojrzcie na wlasne podworko co sie dzieje, polowa osob podjarana ze Lech i Legia przegrywaja.
Ludzie, 4 kolejka a wy juz sie szykujecie do fety, oczyiscie lepiej jest wygrywac niz przegrywac ale my tez ni prezentujemy jakiegos kosmicznego futbolu, owszem gramy lepiej niz reszta stawki ale trzeba przyznac ze mielismy troszke szczescia a i rywale nie najmocniejsi.
oczywiscie kolejka bardzo fajnie sie ulozyla. Patrzcie na tabele, Wiselka z Lechia na czele.
|