Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 23.08.2009, 17:59
Warto wspomnieć, że będzie to mecz dwóch niepokonanych jeszcze w tym sezonie drużyn. Mam nadzieje że po tym meczu w lidze będzie tylko jeden klub któremu jeszcze nikt nie dał rady, chyba nie muszę pisać który
Odpowiedz cytując