Temat
:
[5. Kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 29 sierpnia, 16:00
Wyświetl pojedynczy post
WLD-SZRW
Banita
Od: 05.2009
Offline
#
10
23.08.2009, 17:55
Przy porazce legi z odra ... zblizajacy sie mecz bedzie bardzo wazny .. pasowalo by zgromadzic komplet punktow przed przerwa na reprezentacje . Byloby wtedy bardzo dobrze.
Pytanie odnosnie biletow do kiedy mozna kupowac wejsciowki
WLD-SZRW
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez WLD-SZRW