Wyświetl pojedynczy post
WLD-SZRW
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 23.08.2009, 17:55
Przy porazce legi z odra ... zblizajacy sie mecz bedzie bardzo wazny .. pasowalo by zgromadzic komplet punktow przed przerwa na reprezentacje . Byloby wtedy bardzo dobrze.
Pytanie odnosnie biletow do kiedy mozna kupowac wejsciowki
Odpowiedz cytując