Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 23.08.2009, 17:38
Prawdę mówiąc będzie to pierwszy mecz z drużyną, która coś w tej lidze gra. Wcześniejsi przeciwnicy to byli raczej dostarczyciele punktów. Dlatego będzie to istotne spotkanie i raczej nie spodziewałbym się łatwych 3 punktów.
..
Odpowiedz cytując