Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1417
Stary 23.08.2009, 17:35
kibicom Craxy nie ma się dziwić, że w euforii. Było nie było 4 punkty na Legii i Lechu to jest konkreto osiągnięcie. Tym bardziej, że wcześniej łomot dostawali, od kogo mogli.
I powinniśmy ich wspierać w tej radości, było nie było, nawet jeśli tego nie chcieli to pod nas zagrali
Oderka też ładnie, szkoda, że drugiej nie włożyli, po meczu byłoby. Miejmy nadzieję, że tym meczu już nic złego się nie zdarzy


Odpowiedz cytując