WILU TS napisał(a):

|
Ta wykrakał...jeden mecz pseudo napastnika i juz euforia,zaraz chwyci kontuzje czego mu życzę i znowu 1 liga i medialny koniec kariery.Pseudo grajek na zawsze zostanie pseudo grajkiem.
|
Jakie to typowo polskie...
Chłop coś w życiu osiągnął (pracą, nie wygraną na loterii) to zaraz jakiś życiowy nieudacznik tylko czeka na potknięcie. Bez pozdrowień.