Wyświetl pojedynczy post
Marcin(L)
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1415
Stary 23.08.2009, 17:30
@Lysy jakbyś nie wiedział, to wyrażenie odnosi się do Lecha z powodów oczywistych
A szczerze mówiąc wali już mnie ten wynik, żeby tylko zaoowocował wywalenimn tego zasranego Urbana. Mam już dość tej miernoty. Widzą to wszyscy, włącznie z kibicami Wisły tylko nie nasz kochany zarząd
Legia 2010/11 TAK! O takiej marzyłem!
Odpowiedz cytując