Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1410
Stary 23.08.2009, 17:17
Na forum Cracovii zapanowała euforia. Słychać głosy, że idą na mistrza. Oglądając ten mecz wydawało się jednak, że to nie Pasy są takie mocne a Lech bardzo slaby. Dziś poznaniacy przestali całe spotkanie.

Legia jak na razie na 0 z przodu i z tyłu. Odra odkąd tylko zapakowała się do ekstraklasy tak ciężko się z nią gra. Jeśli 0-0 się utrzyma będzie to porażka Legii. Drugi remis z rzędu. Co do Odry to jeszcze przynajmniej rok będziemy musieli poczekać na jej spadek.

Za tydzień zapowiada się ciekawa kolejka. Lech wydaje się być w dołku, będzie grał kilka dni po Brugii, a na dodatek we Wronkach. Wszystko to przemawia przeciw nim, jednak grają z również bardzo słabym Bełchatowem. Wynik ciężki do przewidzenia. Remis bardzo prawdopodobny. Legia natomiast podejmuje dobrze spisującą się w tym sezonie Polonię Bytom. Cracovia jedzie do Kielc. Okaże się czy to Legia i Lech nie miały szczęścia/nie chciało im się grać/miały zły dzień, czy Cracovia jest taka silna. Korona przeżywa zapaść, ale kiedyś musi wygramolić się z dołka. My natomiast podejmujemy rewelacyjnie grającą Jagiellonie.



Odpowiedz cytując