Wyświetl pojedynczy post
Marcin(L)
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1406
Stary 23.08.2009, 16:51
No no Szałachowki to nie patałach, a jeśli ktoś tak uważa to nie ma pojęcia o piłce. Gdyby nie to, że jest tak "kontuzjogenny" pocinałby w tej chwili nie w Legii, ale za granicą i w reprezentacji
Legia ma taką przewagę, że nie widzę innej możliwości niż 3 punkty, jest 45 minut dadzą radę
P.S. Lech idzie na MAJSTRA!
Legia 2010/11 TAK! O takiej marzyłem!
Odpowiedz cytując