Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15648
Stary 23.08.2009, 16:10
Właściwie to mam w dupie, czy sprzedadzą gdzieś Brożka, bo i tak kasa nie pójdzie na wzmocnienia.
Ale jak nie zrobią tego teraz, to za rok może już go nikt nie chcieć. Zatracił swoje walory. A wszystko od czasu tej feralnej kontuzji w Bełchatowie ;/
..
Odpowiedz cytując