|
Właściwie to mam w dupie, czy sprzedadzą gdzieś Brożka, bo i tak kasa nie pójdzie na wzmocnienia.
Ale jak nie zrobią tego teraz, to za rok może już go nikt nie chcieć. Zatracił swoje walory. A wszystko od czasu tej feralnej kontuzji w Bełchatowie ;/
. .
|