Wyświetl pojedynczy post
Mateuusz
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1385
Stary 23.08.2009, 15:50
MichauSzczu napisał(a):Wyświetl post
Poprostu chce miec 2 kluby z Krakowa w ekstraklasie Od kiedy Wiślaka mierzy się tym jak nienawidzi Cracovii?
Wislaka miezy sie nie po nienawisci do pasiastych.lecz kazdy Wislak nienawidzi ich
Odpowiedz cytując