Wyświetl pojedynczy post
Mateuusz
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1339
Stary 23.08.2009, 15:25
element napisał(a):Wyświetl post
Tyle że Paweł odejdzie i prawdopodobnie szybciutko odrobią straty.

Mimo to jest dobrze, nie ma to jak "wejście żyda".
jak narazie Pawel nam tylko jedna bramke strzelil. wiec niema co sie martwic i mysle ze jak Brozio odejdzie to kupia nowego napastnika
Powód: literowka
Ostatnio edytowane przez Mateuusz : 23.08.2009 o godz. 15:26.
Odpowiedz cytując