element napisał(a):

Tyle że Paweł odejdzie i prawdopodobnie szybciutko odrobią straty.
Mimo to jest dobrze, nie ma to jak "wejście żyda".
|
jak narazie Pawel nam tylko jedna bramke strzelil. wiec niema co sie martwic

i mysle ze jak Brozio odejdzie to kupia nowego napastnika
