|
Ciekawie... Cracovia drugi mecz z rzędu z właściwie ścisłą czołówką i drugi raz całkiem nieźle. Jest to też drugi mecz pod wodzą nowego trenera. Z drugiej jednak strony Lech niedawno grał z Brugią, a czeka ich jeszcze rewanż w Belgii. U siebie Lech osiągnął niezły wynik, ale wszyscy w Poznaniu doskonale sobie zdają sprawę, że aby awansować w Brugii czeka ich niezły zajob. Liga dopiero się zaczęła i lepiej wymęczyć zwycięstwo czy remis w lidze niż odpaść tuż przed grupą z pucharów. W tym sezonie wydaje się też, że Lech będzie po prostu słabszy ze względu na brak Smudy i Murawskiego, a i Stilic nie ten sam.
|