Wyświetl pojedynczy post
Mateuusz
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1311
Stary 23.08.2009, 14:30
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Matusiak umie grać tylko strzelać mu nie kazano. Kurde 2 dobra sytuacja taka żeby strzelić a ten nie strzela... amica dwie sytuacje Kikuta, ale lepsze są pasiaste. może będzei sensacja
mi wystarczy remis i bede zadowolony leszek traci punkty a pasiasci duzo nie zyskuja
Odpowiedz cytując