Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
moonga
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
10586
23.08.2009, 13:57
rafiABG
napisał(a):
gdzie można zrobić w Krakowie karte motorowerową ?
Z tego co wiem, to przez wakacje są organizowane zdawki, chyba na parkingu pod parkiem wodnym w weekendy. Poszukaj na stronie policji, bo to oni to organizują.
"
Płoną perony, płynie krew,
To szlak Wiślackiej wiary,
Rzucamy wokół śmierci zew,
Łopoczą nam sztandary
Niech chwała Twoja wiecznie trwa,
Zwyciężaj Wisło ma, Zwyciężaj Wisło ma"
Nauczmy sie Roty!
moonga
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do moonga
Znajdź inne posty napisane przez moonga