Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1309
Stary 23.08.2009, 13:45
Arked napisał(a):Wyświetl post
Tarasiewicz do zmiany?! To co on robi z tym składem to wielka sztuka. W tym sezonie Śląsk będzie w środku tabeli bo z tym składem lepszy wynik jest moim zdaniem niewykonalny. Tym bardziej, że nie są już beniaminkiem i element zaskoczenia odpada.

Gra Jagielloni robi duże wrażenie. Podoba mi się ten zespół, a szczególnie trókąt Frankowski - Grosicki - Bruno. Co by nie mówić za tydzień czeka nas mecz na szczycie. Będzie ciekawie .
Po prostu uwazam ze Sląsk gra archaiczna pi lke i tyle. Poza tym kto odpowiada za transfery w Śląsku? Bo g\wg moiuch informacji właśnie Ryszard. Mowie to na podstawie takze rundy wiosennej.
Odpowiedz cytując