Temat
:
[5. Kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 29 sierpnia, 16:00
Wyświetl pojedynczy post
napój
Member
Od: 08.2009
Skąd: R22
Offline
#
4
23.08.2009, 13:39
Ten mecz na pewno będzie najtrudniejszy z dotychczasowych meczy ;/ Jaga gra teraz wyśmienicie, boję się duet graczy, Frankowski - Grosick, jeszcze Bruno złapał formę jakąś. Mimo to obstawiam 2 do 0 dla nas. Strzeli Kirm i Pawełek Brożek
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/
POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
napój
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do napój
Znajdź inne posty napisane przez napój