Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2670
Stary 23.08.2009, 13:30
Cytat:
widzice Panowie, mi nie chodzi że nie można mieć pretensji do gościa który zmarnował sytuacje.
Ale wszystko z zachowaniem pewnej kontroli nad sobą. Mały opieprzał Kirma kilka razy podczas wczorajszego meczu. A myśle że od tego są inni, np Sobol czy Paweł, którzy mają większe doświadczenie jak Patryk
Kirm naprawdę miał dogodną sytuację i jestem przekonany, że Małecki w takiej sytuacji też by strzelał, a znajac jego skuteczność to mogłoby skończyć się podobnie. Zresztą Słoweniec na pewno nie grał w tym meczu samolubnie, jak ktoś wyżej zasugerował. Ale sam Małecki też nie raz dostawał opieprz (nie mówie o meczu z Arką) choćby od Brożka.

Co do newsu o przenosinach Brożka to jednak Bruggia wydaje się być za słabym klubem, skoro są blisko odpadniecia z poznańskim tworem. Liga troche lepsza, ale też bez szału. Dlatego uważam, że najlepsze byłoby Monaco - średniak ligi francuskiej, mniejsza konkurencja niż w Fulham no i liga łatwiejsza.
Odpowiedz cytując