Wyświetl pojedynczy post
kieu
Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1308
Stary 23.08.2009, 13:13
Co do Tarasiewicza myślę podobnie jak Kurt - wątpię, żeby go zwolnili. Śląsk gra narazie słabo z kilku względów, niezależnych od Tarasiewicza - np. kontuzje, brak wzmocnień, czy słabsza forma kluczowych zawodników (J.Gancarczyk np.). Z resztą Solorz będzie chciał zrobić tam porządna piłkę, więc raczej będzie się trzymał 1 trenera. a nie bawił sie jak Wojciechowski.
Ulatowski może polecieć. Fakt, kredyt zaufania to ważna sprawa, ale jak popatrzyć na grę Bełchatowa w tych 4 kolejkach to ten kredyt może się niestety szybko wyczerpać... Zresztą nigdy nie byłem zwolennikiem łączenia funkcji w kadrze z funkcjami klubowymi.

Jak Zagłębie wtopi w następnej kolejce (a gra z równie fatalną Arką) to lesiak pewnie poleci, choć jak sam zapewnia do dymisji się na bank nie poda.. A zastąpi go Kaczmarek co już kilka portali czy gazet podawało..
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
Odpowiedz cytując