Wyświetl pojedynczy post
Zlatan93
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3808
Stary 23.08.2009, 12:20
Michał, 25 lat, czy nawet rocznikowo 26 to dla bramkarz niewiele i z powodzeniem może jeszcze 7 lat bronić na bardzo wysokim poziomie. Przecież niektórzy bramkarzy dawno po 30 osiągają maksimum swojej formy, jak np. Edwin van der Saar. Może Jacek sobie pomyśli, że nie trzeba szukać daleko, że w oddalonych o 300 km Kielcach broni bardzo dobry bramkarz.
Odpowiedz cytując