KuLwIk napisał(a):

|
No to się zdziwiłem. Nie wiadomo w sumie czy to prawda. To chyba Anderlecht nawet nie wydał takiej kasy.
|
Tak, nie wiadomo czy to prawda... A Brondby które walczyło z Legią w el. Ligi Europejskiej, na transfery wydało bodaj 9mln euro. Chyba tak, coś koło tego -jeśli źle prawię to mnie poprawcie. I ten wątek w C+ zakończyła smutna puenta "Z czym my (Polacy) do Ligi Mistrzów się pchamy jeśli w Europie wydaje się po 10mln euro by zakwalifikować się do Ligi Europejskiej."