Wyświetl pojedynczy post
Adrian_Suvalkai
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3804
Stary 23.08.2009, 11:22
KuLwIk napisał(a):Wyświetl post
No to się zdziwiłem. Nie wiadomo w sumie czy to prawda. To chyba Anderlecht nawet nie wydał takiej kasy.
Tak, nie wiadomo czy to prawda... A Brondby które walczyło z Legią w el. Ligi Europejskiej, na transfery wydało bodaj 9mln euro. Chyba tak, coś koło tego -jeśli źle prawię to mnie poprawcie. I ten wątek w C+ zakończyła smutna puenta "Z czym my (Polacy) do Ligi Mistrzów się pchamy jeśli w Europie wydaje się po 10mln euro by zakwalifikować się do Ligi Europejskiej."
Odpowiedz cytując