Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3803
Stary 23.08.2009, 10:52
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Żebyś się nie zdziwił. Wczoraj w C+ zrobili podsumowanie za ile w łącznie zostali ściągnięci do klubu zawodnicy samej pierwszej jedenastki FC Brugge. Wyszło in 11 mln € !!
No to się zdziwiłem. Nie wiadomo w sumie czy to prawda. To chyba Anderlecht nawet nie wydał takiej kasy.
Odpowiedz cytując