Adasss napisał(a):

|
Żebyś się nie zdziwił. Wczoraj w C+ zrobili podsumowanie za ile w łącznie zostali ściągnięci do klubu zawodnicy samej pierwszej jedenastki FC Brugge. Wyszło in 11 mln € !!
|
No to się zdziwiłem. Nie wiadomo w sumie czy to prawda. To chyba Anderlecht nawet nie wydał takiej kasy.