Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 23.08.2009, 10:10
To mecz dwóch drużyn, które w tym sezonie nie przegrały żadnego spotkania. Z Jagiellonią czeka nas trudna przeprawa, ponieważ mierzymy się z zespołem, który się rozpędził i przed nami się nie położy. Kluczem do sukcesu, mimo " własnego stadionu ", będzie maksymalne skupienie i brak nonszalancji. W tym spotkaniu to Wisła musi atakować od pierwszych minut. Jeżeli nasi piłkarze rozpoczną ten mecz tak niemrawo jak w Gdyni, to będą spore kłopoty.



Odpowiedz cytując