adamd303 napisał(a):

|
... Bardzo żałuję, że po raporcie holenderskich konsultantów nie zburzono tego co niedawno wybudowano, jak to sugerowali Holendrzy. Ale jak to fajnie ująłeś: POMARZYĆ ZAWSZE WOLNO. ...
|
Marzenia piękna sprawa ... pod warunkiem, że są w miarę realne. Bo jak ktoś regularnie marzy np. o tym, że wpada mu kasa za główną wygraną w totku, to chyba nie jest to zbyt mądre. Obudź się, władze miasta starają się aktualnie ciąć wszelkie koszty, aby nie przekroczyć ustawowego limitu zadłużenia ... a ty myślisz, że niby możliwe było wydatkowanie przez miasto dodatkowych kilku setek milionów złotych? To nawet w okresie prosperity było daleko poza zasięgiem finansowym miasta !