Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4112
Stary 23.08.2009, 10:03
adamd303 napisał(a):Wyświetl post
... Bardzo żałuję, że po raporcie holenderskich konsultantów nie zburzono tego co niedawno wybudowano, jak to sugerowali Holendrzy. Ale jak to fajnie ująłeś: POMARZYĆ ZAWSZE WOLNO. ...

Marzenia piękna sprawa ... pod warunkiem, że są w miarę realne. Bo jak ktoś regularnie marzy np. o tym, że wpada mu kasa za główną wygraną w totku, to chyba nie jest to zbyt mądre. Obudź się, władze miasta starają się aktualnie ciąć wszelkie koszty, aby nie przekroczyć ustawowego limitu zadłużenia ... a ty myślisz, że niby możliwe było wydatkowanie przez miasto dodatkowych kilku setek milionów złotych? To nawet w okresie prosperity było daleko poza zasięgiem finansowym miasta !
Odpowiedz cytując