|
Mecz z Arką za nami. Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Wisły, ale w Gdyni nigdy nie grało nam się dobrze. Teraz przyszła pora zmierzyć się z Jagiellonią, która w obecnym sezonie spisuje się nadspodziewanie dobrze. Gdyby nie te -10 pewnie byliby 2. Raczej nie ma co liczyć na powtórki z poprzednich sezonów kiedy to z łatwością ich ogrywaliśmy po 5:0. Liczę jednak, że piłkarze pokażą lepszą grę niż w Gdyni.
Pozostałe mecze
Legia Warszawa - Polonia Bytom 28 sierpnia, 20:00
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 29 sierpnia, 17:00
Lech Poznań - GKS Bełchatów 30 sierpnia, 17:00
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 30 sierpnia, 14:45
Korona Kielce - Cracovia 29 sierpnia, 19:15
Piast Gliwice - Odra Wodzisław Śląski 28 sierpnia, 17:45
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa 29 sierpnia, 14:45
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|