Wyświetl pojedynczy post
fcz1985
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1486
Stary 23.08.2009, 09:11
Może ktoś zapodać kawałek który został nagrany przed meczem z Realem Madryt?
Jakoś tak to szło:
"... Real odpadł, sprawa prosta, liga mistrzów Wisłę pozna..."
Odpowiedz cytując