Temat
:
Poszukuję mp3
Wyświetl pojedynczy post
fcz1985
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Zabierzów
Offline
#
1486
23.08.2009, 09:11
Może ktoś zapodać kawałek który został nagrany przed meczem z Realem Madryt?
Jakoś tak to szło:
"... Real odpadł, sprawa prosta, liga mistrzów Wisłę pozna..."
http://www.youtube.com/watch?v=7VKosp7Se9U
fcz1985
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fcz1985
Znajdź inne posty napisane przez fcz1985