|
Lobodzinski nie dostaje 350 tys, on tez ma zapewne kontrakt motywacyjny.
Małecki zasluguje na zawodowy kontrakty, gdzies na poziomie 60-80 tys euro rocznie.
taki mała dygresja odnośnie Małeckiego.
Małecki niech się zajmie treningiem, a nie gadaniem.
Bo wrzutki to on nie ma, wedlug mnie jego pozycja to atak, a nie skrzydlo.
Widzę ze powoli tutaj na forum Małecki staje się nietykalny, przez to zapewne ze okazuje przywiazanie do Wisły. Tylko on jeszcze ma gorąco głowe, niech oduczy sie pyskowek i chamskich zachowan na boisku.
|