Wyświetl pojedynczy post
kamilll1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1857
Stary 22.08.2009, 20:10
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Rayo Vallecano, 2 liga hiszpańska. Jako że klub jest z Madrytu to o wysoką frekwencję nietrudno, więc funduszy nie brakuje. Tylko początkowo stadion chyba nie za duży (chyba na 15 tys ludzi), ale regularnie zarząd rozbudowuje, lub tak jak u mnie w FMie 08 po kilkunastu sezonach wybudowano całkowicie nowy stadion na ponad 70k i zawsze był komplet.
Gra się przyjemnie bo z jednej strony mało znany klub, a z drugiej duże możliwości rozwoju bo i fundusze są, i liga z wysoką reputacją, więc po pewnym czasie można stworzyć najlepszy klub świata.
No i derby z Realem i Atletico
postanowiłem za Twoja namowa zacząć grać Rayo

jakies porady na dobry poczatek ?
Ostatnio edytowane przez kamilll1906 : 22.08.2009 o godz. 21:28.



Odpowiedz cytując