Rob_Zombie napisał(a):

Rayo Vallecano, 2 liga hiszpańska. Jako że klub jest z Madrytu to o wysoką frekwencję nietrudno, więc funduszy nie brakuje. Tylko początkowo stadion chyba nie za duży (chyba na 15 tys ludzi), ale regularnie zarząd rozbudowuje, lub tak jak u mnie w FMie 08 po kilkunastu sezonach wybudowano całkowicie nowy stadion na ponad 70k i zawsze był komplet.
Gra się przyjemnie bo z jednej strony mało znany klub, a z drugiej duże możliwości rozwoju bo i fundusze są, i liga z wysoką reputacją, więc po pewnym czasie można stworzyć najlepszy klub świata.
No i derby z Realem i Atletico
|
postanowiłem za Twoja namowa zacząć grać Rayo
jakies porady na dobry poczatek

?