yoda79 napisał(a):

To że lepiej grał od Jirsaka czy Łobo to wielkie osiągnięcie nie jest. Ile taki Sobol udowadniał swoją wartość?
Prawdziwy walczak,a nie pseudowalczak i ile czekał na godny kontrakt? Wcale się RN nie dziwię,że zastanawiają się nad nowym kontraktem dla Małeckiego.
|
Czyli ILE! Podaj kwotę a nie pisz nowomową "godny kontrakt"! Konkrety.
Ta sama RN nie miała wątpliwości żeby dać Łobodzińskiemu "godny kontrakt" na poziomie 350 tysięcy chociaż Wojtek zagrał mniej niż połowę dobrych meczy w porównaniu z Małeckim.... a Niedzielana pamiętasz i jego 250 tysięcy za 1 bramkę przez 2 lata?
Rozumiem że wg Ciebie łatwiej dać kosmiczne pieniądze komuś z zewnątrz kto przychodzi do klubu niż swojemu wychowankowi który do tej pory zarabiał grosze...to cie boli.... (to warto się starać czy nie?)
Morał dla Małego taki - uciekać jak Kokoszka... dziękuje yoda za twoje rady, stracimy kolejnego piłkarza bo chciał 90 tysięcy ale damy nowemu Niedzielanowi 250 tysięcy.... ot cała RN
