Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15635
Stary 22.08.2009, 20:01
yoda79 napisał(a):Wyświetl post
To że lepiej grał od Jirsaka czy Łobo to wielkie osiągnięcie nie jest. Ile taki Sobol udowadniał swoją wartość?
Prawdziwy walczak,a nie pseudowalczak i ile czekał na godny kontrakt? Wcale się RN nie dziwię,że zastanawiają się nad nowym kontraktem dla Małeckiego.
Czyli ILE! Podaj kwotę a nie pisz nowomową "godny kontrakt"! Konkrety.

Ta sama RN nie miała wątpliwości żeby dać Łobodzińskiemu "godny kontrakt" na poziomie 350 tysięcy chociaż Wojtek zagrał mniej niż połowę dobrych meczy w porównaniu z Małeckim.... a Niedzielana pamiętasz i jego 250 tysięcy za 1 bramkę przez 2 lata?

Rozumiem że wg Ciebie łatwiej dać kosmiczne pieniądze komuś z zewnątrz kto przychodzi do klubu niż swojemu wychowankowi który do tej pory zarabiał grosze...to cie boli.... (to warto się starać czy nie?)

Morał dla Małego taki - uciekać jak Kokoszka... dziękuje yoda za twoje rady, stracimy kolejnego piłkarza bo chciał 90 tysięcy ale damy nowemu Niedzielanowi 250 tysięcy.... ot cała RN
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując