Mam prawo nie lubic Jagi i argumentacja jest taka jak wasza wzgledem pasiastych

Problem? Nie moj jak widze.
Moge lubic/nie lubic kogos i miec nadzieje ze spadnie. Wlasnie mam nadzieje ze Jaga dostanie w dupsko i spadnie z ligi razem z Zaglebiem i to moja i tylko moja sprawa.