harthausen napisał(a):

trochę za szybko , by stwierdzić, że to tylko drużyna własnego boiska, skoro tylko raz grali wyjazd (z Bełchatowem) a trzy u siebie.
Ale nie miałbym nic przeciwko temu, by Twoja ocena się potwierdziła w następnej kolejce
|
W zeszlym sezonie Jaga jako jedyna druzyna nie wygrala meczu na wyjezdzie ,a u siebie nazdobywali punktow ,tak ze im starczylo na spokojne utrzymanie sie. Trudno teraz mowic jak beda grali ,ale poki co ze slabym Belchatowem na wyjezdzie uratowali remis ,bo Ujek nie strzelil karnego