Wojtas napisał(a):

No trzeba przyznac ze ekipy ze Slaska u siebie sa przecietne ale na wyjazdy jadą konkretnie .
Teraz mamy porownanie jak bawil sie Ruch a jak my.Nas bylo 500 ,a ich ponad 1300....
Liczby i cala reszta warte zastanowienia,dlaczego my sie tak nie umiemy bawic.
Ruch przoduje ,potem Gornik ,GKS,Polonia Bytom ,Tyscy ,i Piast Gliwicie.
|
Dużym kamyczkiem w ogródku jest kwestia repertuaru...
edit
http://www.youtube.com/watch?v=63tToXPRrd0
http://www.youtube.com/watch?v=yGCj1...eature=related
Powiem tylko tyle, że każdy nowy który by zaliczył taki wyjazd na następny zachęty by nie potrzebował, a ujęcie z 4:00 niech sobie każdy skomentuje sam.