Wyświetl pojedynczy post
Martinho
Socios Wisła Kraków
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1157
Stary 22.08.2009, 19:50
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No trzeba przyznac ze ekipy ze Slaska u siebie sa przecietne ale na wyjazdy jadą konkretnie .
Teraz mamy porownanie jak bawil sie Ruch a jak my.Nas bylo 500 ,a ich ponad 1300....

Liczby i cala reszta warte zastanowienia,dlaczego my sie tak nie umiemy bawic.


Ruch przoduje ,potem Gornik ,GKS,Polonia Bytom ,Tyscy ,i Piast Gliwicie.
Dużym kamyczkiem w ogródku jest kwestia repertuaru...

edit
http://www.youtube.com/watch?v=63tToXPRrd0
http://www.youtube.com/watch?v=yGCj1...eature=related

Powiem tylko tyle, że każdy nowy który by zaliczył taki wyjazd na następny zachęty by nie potrzebował, a ujęcie z 4:00 niech sobie każdy skomentuje sam.
Ostatnio edytowane przez Martinho : 22.08.2009 o godz. 21:24.
"Gdy nadchodzi burza ludzie pokazują swoją prawdziwą naturę. Jedni chowają się ze strachem. Inni rozpościerają szeroko skrzydła do lotu."
Odpowiedz cytując