|
To że lepiej grał od Jirsaka czy Łobo to wielkie osiągnięcie nie jest. Ile taki Sobol udowadniał swoją wartość?
Prawdziwy walczak,a nie pseudowalczak i ile czekał na godny kontrakt? Wcale się RN nie dziwię,że zastanawiają się nad nowym kontraktem dla Małeckiego.
|