Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15634
Stary 22.08.2009, 19:35
To że lepiej grał od Jirsaka czy Łobo to wielkie osiągnięcie nie jest. Ile taki Sobol udowadniał swoją wartość?
Prawdziwy walczak,a nie pseudowalczak i ile czekał na godny kontrakt? Wcale się RN nie dziwię,że zastanawiają się nad nowym kontraktem dla Małeckiego.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując