|
Przykro mi bardzo, bo chciałbym w Małeckim widzieć takiego wiślackiego "zadziorę" ale to, co na początku meczu zrobił kopiąc Bledzewskiego to całkowite chamstwo. Ma mały szczęście, że w Arce nie ma Musiała bo by go ściągali z boiska na noszach. (dla młodzieży - po faulu na Gonecie, Adam Musiał obrońca Wisły Kraków przyłożył faulującemu sierpowym. Dostał oczywiście czerwoną.
Uważam że sędzia był ślepy!!! Małecki powinien wylecieć z boiska za to, co zrobił i żadnym trudnym dzieciństwem takiego chamstwa usprawiedliwić się nie da
|