Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15632
Stary 22.08.2009, 19:00
Colin napisał(a):Wyświetl post
Popatrz jakie są kontrakty w naszym klubie. 90 tys euro to najniższe kontrakty pierwszego składu. Mały już od prawie roku pokazuje równą formę, wygyzł w pewnym momencie ze składu Łobo, ostatnio potwierdza swój rozwój, jest perspektywiczny, coraz bardziej decyduje o obliczu naszej ofensywy. Dla mnie to jest conajmniej dziwne, ale patrząc na zarobki piłkarzy w naszym klubie Małemu taki kontrakt się po prostu należy i powinien go dostać od razu a nie się dopominać bo Wisła na nim jeszcze w przyszłości zarobi duże pieniądze. Przedłużenie kontraktu z Małeckim to powinna być formalność. Chytry dwa razy traci oby Wisła nie musiała się o tym przekonywać jak Mały nas opuści za półdarmo.
Colin, Lemoniadowy Joe jakby tak do sprawy podchodził Żuraw czy Szymek to mieliby kontrakty po 1 mln euro-liczę 5-krotną podwyżkę (co najmniej). Za mało się wykazał żeby już tak krzyczeć.
A poza tym powinien mniej z prasą dyskutować tylko proste podania(dośrodkowania) ćwiczyć.
I te jego pod publiczkę zagrywki. Pozer.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując