Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1281
Stary 22.08.2009, 18:46
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Jaga dobrabia punkty i dzieki beznadziejnej grze innych druzyn juz teraz wychodzi na prosta... Mam jednak nadzieje ze spadnie im cisnienie i sil nie starczy. Jakos Jagi nie lubie. Frankowski swoja droga, nalogowiec swoja...jednak ta druzyna powinna siedziec w ogonie i tam jej miejsce jest.
Oni Was raczej też nie

Ja mam przeciwne zdanie. Jakoś mam sympatie do zespołów ze wschodnich terenów. Ciężka sytuacja w regionie i dają radę.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując