kreseq napisał(a):

Jaga dobrabia punkty i dzieki beznadziejnej grze innych druzyn juz teraz wychodzi na prosta... Mam jednak nadzieje ze spadnie im cisnienie i sil nie starczy. Jakos Jagi nie lubie. Frankowski swoja droga, nalogowiec swoja...jednak ta druzyna powinna siedziec w ogonie i tam jej miejsce jest.
|
musze przyznac ze Twoja argumentacja powala na kolana ... Jaga " powinna siedziec w ogonie" ( w domysle ekstraklasy ) bo jej nie lubisz. Jak by liga miala na tym polegac to Legia w oczach wiekszosci kibicow naszego kraju powinna byc w lidze trzeciej. Mimo niecheci do Twojego klubu zycze pudla w tym roku.
pozdrawiam z Nowgo Jorku