Wyświetl pojedynczy post
ziuk_NYC
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: NOwy JOrk ( cwierc wieku minelo dawno )

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1280
Stary 22.08.2009, 18:44
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Jaga dobrabia punkty i dzieki beznadziejnej grze innych druzyn juz teraz wychodzi na prosta... Mam jednak nadzieje ze spadnie im cisnienie i sil nie starczy. Jakos Jagi nie lubie. Frankowski swoja droga, nalogowiec swoja...jednak ta druzyna powinna siedziec w ogonie i tam jej miejsce jest.
musze przyznac ze Twoja argumentacja powala na kolana ... Jaga " powinna siedziec w ogonie" ( w domysle ekstraklasy ) bo jej nie lubisz. Jak by liga miala na tym polegac to Legia w oczach wiekszosci kibicow naszego kraju powinna byc w lidze trzeciej. Mimo niecheci do Twojego klubu zycze pudla w tym roku.

pozdrawiam z Nowgo Jorku
prosimy o nie odsniezanie dachu sejmu
z wyrazami
elektorat
"Ojczyzna nasza matka, a my Jej dzieci, Zle to dziecko, w ktorem Ona milosci nie wznieci"
Odpowiedz cytując