Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1276
Stary 22.08.2009, 18:15
Ta Jaga goni Zagłebie Arke itd tylko trzeba pamietac ze np Zagłebie ma juz za soba 2 bardzo trudne mecze, z Legia i Wisła- trzeba liczyc ze i Jaga z tymi zespolami raczej straci pkt, wiadomo dla kazdego terminarz jest ulozony inaczej i to ze np teraz Jaga blyskawicznie przegoni kilka zespolow to nie znaczy ze bedzie ciagle tak szybko pkt łapała Jednak Zagłebie mam nadzieje ze spadnie, daje ciała z meczu na mecz, teraz z Ruchem znowu porazka, u siebie :O
Odpowiedz cytując