|
@Jot - czyli wg Ciebie zagranie Małeckiego na początku w stosunku do Bledzewskiego to nie było chamstwo? Zdejmij klapki z oczu bo zaślepia Cie "wiślackość" Małeckiego. Ponadto Małecki wyskoczył do zawodnika Arki po tym jak... sam go sfaulował...
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|