to sie Maly doigrał
Za duzo kozaczy na boisku, jakby nie grał to jest 21 łebkiem i na boisku powinien sie zachowywac jak owy 21 latek a nie jak 30 letnia gwiazda . A w ogole to go nie rozumiem, on moze sfaulowac, zagrac ostro a jak jego sie dotknie to od razu sie sapie do kazdego ;/ Niestety to sa objawy gwiazdorstwa i jak tak dalej pojdzie to sie chłopak zmarnuje :(
A co do Brozia. Anglia nie, Niemcy, Francja tak. Ogolnie wsyztskim polskim pilkarzom powiedizałbym zeby przechodzili (jelsi juz) do ligi niemieckiej i francuskiej, przykłady Smolarka, Kuby, Jelenia, Dudki, Krzynowka itd pokazuja ze w tych ligach jestesmy zdolni do niezłej gry. Ze w slabszym klubie ligi mozemy nawet byc gwiazdami - Wichniarek, Kuba, Jelen. Mysle ze Polacy powinni w tych 2 ligach tworzyc takie kolonie, zawsze by im było razniej, jak np Dudk i Jelen w Auxerre i to by był dobry krok na przyszłosc zeby najpierw zaadoptowac sie w tych ligach, ktore troche odbiegaja poziomem od najlepszych lig w Europie- Anglia, Hiszpania, Włochy a dopiero pozniej probowac wejsc na ten wyzszy polap. Nie moze byc tak ze pilkarz z bardzo slabej poslkiej ligi chce od razu skoczyc 2 poziomy w gore, niech najpierw idzie do sredniej ligi, czyli wlasnie niemieckiej lub francuskiej i sie sprawdzi czy stac go na gre na tym 2 poziomie, jak tak to niech sobie wtedy probuje gry na 1 poziomie czyli wtych najlepszych ligach. Inaczej zniszczy sie na lawce jak Franek, Matusiak albo sie bedzie kisil w 2 czy 10 lidze danego kraju jak Rasiak, Sagan i po co to skoro raj jest we Francji gdzie mogliby zarabiac i fajna kase i miec fajne kariery!